Drukuj

Największy turniej dla dzieci w Europie!

 

Wojewódzkie finały XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” odbędą się 1, 3 i 4 kwietnia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku. Z powiatu kamieńskiego do finału przeszła tylko drużyna UKS Herkules Kamień Pomorski w dwóch kategoriach: U8 chłopcy do lat 8  - wezmą udział w rozgrywkach 1 kwietnia i U 10- chłopcy do dziesiątego roku życia-  ktorzy będą grać 4 kwietnia.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :)

tym01

Wojewódzkie finały Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to wielkie piłkarskie święto i niezapomniane przeżycie. Weźmie w nim udział 114 drużyn. Chłopcy i dziewczynki z całego kraju będą mogli zmierzyć się z rówieśnikami w atmosferze fair play.

Organizatorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem już od 11 lat firma Tymbark. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywności sportowej wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Turniej był początkiem piłkarskiej kariery dlaArkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Bartosza Bereszyńskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Salamona, Marcina Kamińskiego, Gracjana Horoszkiewicza, Igora Łasickiego, Karola Żwira, Filipa Jagiełło, Michała Bartkowiaka oraz Pauliny Dudek. Najlepsze zespoły do lat 10 i 12 z każdego regionu będą grały w Finale Ogólnopolskim, który odbywać się będzie od 30 kwietnia do 2 maja w Warszawie. Finaliści będą gośćmi na meczu Polska – Rumunia rozgrywanym w ramach eliminacji do mistrzostw świata - 10 czerwca w Warszawie.

Honorowy patronat nad XVII edycją rozgrywek sprawuje Prezydent RP – Andrzej Duda. Patronat nad Turniejem objęli również: UEFA Grassroots, Ministerstwo Sportu
i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

tym02

tym03

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP