Drukuj

Sukces Kamieńskiego Klubu Biegacza

biegi01

Jeszcze nigdy w historii Klubu Nasi biegacze nie byli tak wysoko w klasyfikacji generalnej żadnej imprezy biegowej. Trzech zawodników Tomasz Magalski, Grzegorz Jamroziak i Łukasz Jakubowski uplasowali się w pierwszej dziesiątce półmaratonu crossowego organizowanego w ramach IX Jastrowie Mataron. Należy tu nadmienić, iż był to debiut na dystansie półmaratonu naszego klubowego, etatowego ultrasa, brawo Łukasz. A tak bardziej poważnie w Jastrowiu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fajnej, kameralnej crossowej imprezie, półmaraton ukończyło 53 osoby. Zaskoczyły Nas podbiegi oraz luźne szutry na przeważającej części trasy. Ale bieganie po lesie zawsze daje dużo frajdy. Na mecie czekał na Nas medal i posiłek regeneracyjny jakiego jeszcze nie widzieliśmy, żadnych zupek, żadnych żeli, normalny bar i normalny obiad. Schabowy, kartofelki, suróweczka i kompocik. Można !!?? Choć czy nie wolelibyśmy fajnej drożdżówki i bananów.

 

Czasy naszych zawodników:

Tomasz 01:26:38 (czwarty w open)

Grzegorz 01:35:28 (ósmy w open)

Łukasz 01:37:44 (dziesiąty w open)

 

Reasumując. Ciekawa alternatywa, dla tłocznych ulicznych półmaratonów w stylu Poznania czy Warszawy. Ciekawa trasa, choć mogłaby być lepiej oznakowana. Bardzo serdeczne przyjęcie. Czuliśmy się tak jak u znajomych. Bez kozery w regulaminie znalazł się zapis, iż impreza ma charakter towarzyski, co nie przeszkadzało się ścigać. Zwycięzca wykręcił 01:23:17, tylko dlatego, że pierwsze z dwóch okrążeń zamiast cisnąć gadał, a poleciał dopiero na drugim.

 

Materiał przekazany przez KB Kamień Pomorski

 bieg03

biegi100

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP