Drukuj

Umowa o współpracy z Pogoń Szczecin Football Schools podpisana!

1 kwietnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim została podpisana umowa o współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools, dzięki której już od 11 kwietnia br. w naszym mieście rozpocznie się szkolenie dzieci z zakresu gry w piłkę nożną pod patronatem Dumy Pomorza.

prezentacjapogon

Pogoń Szczecin Football Schools nadrabia zaległości w regionie, prezentując i realizując bardzo atrakcyjną ofertę dla młodych adeptów piłki nożnej. Dołączenie do Pogoń Szczecin Football Schools niesie za sobą możliwość przeżycia piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin. Młodzi piłkarze będą mieli możliwość spotkania z zawodnikami z  pierwszego zespołu Pogoni oraz Mistrzami Polski Oldboy - Portowcy Stars, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej.

W imieniu Pogoń Szczecin Football Schools umowę podpisał Marcin Kmieć - manager tego projektu, natomiast Kamień Pomorski reprezentował Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Daniel Klamborowski.

 

Pogoń Szczecin Foolball Schools prowadzi szkolenie w trzech grupach wiekowych:

  • 4-6 lat

  • 7-9 lat

  • 10-12 lat

11 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim odbędzie się pierwszy, pokazowy trening dla wszystkich chętnych i zainteresowanych rozpoczęciem piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin w trzech wyżej wymienionych kategoriach wiekowych. Zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki.Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka na próbny trening mogą to zrobić na dwa sposoby:

1. Dokonując rejestracji online przez Interent za pośrednictwem portalu www.ps-fs.pl

2. Wypełniając stosowne dokumenty na miejscu przed rozpoczęciem treningu

 

plakatpogon

Serdecznie zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasz nowa propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem społecznym. 

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP