Drukuj

Poznaliśmy zwycięzców woj.zachodniopomorskiego finału XVII edycji turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Po trzech dniach emocjonujących rozgrywek w Szczecinku poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa zachodniopomorskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12.
W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się SP Niemica i UKS 71 Volley Szczecin (kategoria U-8), UKS Olimpia Szczecin i MUKS Orzeł 2010 Wałcz (w kategorii U-10) oraz UKS Olimpia Szczecin i SP 51 Szczecin (kategoria U-12).

www tymbark

UKS Herkules Kamień Pomorski w kategorii U-8 chłopców grał w grupie C-wyniki:

SP Nawigator Przylep 1:1, SP Rąbino 7:0, UKS Dębno 0:1. Łączna klasyfikacja 8:2 i zajęli III miejsce w swojej grupie.

UKS Herkules w kategorii U-10 grali w grupie D. Wyniki SP Chrapowo 1:2, UKS Don Bosco Szczecin 0:5, SP Niemica 3:0. Łaczna klasyfikacja 4:7 i III miejsce w grupie.

W najmłodszej kategorii dziewcząt najwięcej powodów do zadowolenia miał zespół SP Niemica, który w finale wygrał z UKS Victorią SP 2 Sianów 4:0.

W najmłodszej kategorii u chłopców najlepiej poradzili sobie zawodnicy UKS 71 Volley Szczecin, którzy w decydującym spotkaniu pokonali SP 18 Koszalin 5:2.

W zmaganiach dziewczynek do lat 12 najlepsza okazała się drużyna UKS Olimpia Szczecin, która w finale wygrała z UKS Orzeł 2010 Wałcz 2:1.

W kategorii do lat 12 chłopców złote medale otrzymali gracze SP 51 Szczecin, którzy w decydującym spotkaniu pokonali Akademię Piłkarską Reissa Szczecinek 1:0.

Wśród dziewcząt w kategorii do lat 10 puchar wywalczyły piłkarki UKS Olimpia Szczecin. W finale wygrały one z UKS Victoria 2 Sianów 1:0.

W rywalizacji chłopców do lat 10 na najwyższym stopniu podium stanęli piłkarze MUKS Orzeł 2010 Wałcz. W decydującym spotkaniu zwyciężyli oni UKS Don Bosco Szczecin po rzutach karnych (w regulaminowym czasie było 1:1, w konkursie strzałów z dziewiątego metra 2:1).

Drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo zachodniopomorskie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.