Drukuj

Już dziś wpłać opłatę startową na "II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego"

Najwyższy czas, aby zgłosić się do udziału w "II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" na dystansie 10 kilometrów. Organizatorami są Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski.

30 kwietnia br. mija termin podstawowej opłaty startowej wynoszącej 40 zł. Zapraszamy na stronę www.biegkamien.pl na której można dokonać zapisu lub na stronę przyjmującą zgłoszenia http://sport-time.com.pl/competitions/view?id=154.

Od 1 maja do 28.07 opłata wyniesie 50 złotych.Potem wzrośnie do 70 złotych i będzie można uiścić ją w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Warto polubić i systematycznie odwiedzać fanpage na Facebooku - Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, gdzie na bieżąco będą pojawiały się informację o imprezie.

oplata

Organizatorzy spodziewają się, że frekwencja utrzyma się w tym roku na rekordowym poziomie. Ostatni bieg ukończyło aż 186 biegaczy z całej Polski. Jak będzie w tym roku przekonamy się 5 sierpnia br.

Trasa "II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" prowadzi przez najpiękniejsze zakątki Kamienia Pomorskiego. Start i meta biegu mają swój początek na ulicy Stary Rynek znajdującej się przy gotyckim ratuszu miejskim, który zbudowany został w XIII wieku. Tuż obok znajduje się jeden z najnowocześniejszych, najpiękniejszych portów jachtowych na południowym Bałtyku. Tam też uczestnicy biegu otrzymają wyjątkowo piękny medal pamiątkowy.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness&SPA w Międzywodziu,

  • voucher o wartości 500 złotych na odbycie 8-godzinnego kursu carvingu na poziomie podstawowym,

  • zegarek sportowy polar M400,

  • i inne nagrody przygotowane przez sponsorów.

PRZYJEDZ !!! UKOŃCZ !!! WYGRAJ !!!

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP