Drukuj

Poznaliśmy Mistrzów Regionu "B" w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

dziewczynki

W dniu 11 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu "B" w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017, w których udział wzięli: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie oraz Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu.    

Po kilku godzinnych zmaganiach na boiskach do Półfinału Wojewódzkiego awans uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie oraz  Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu.

GRUPA A
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie 4
Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu
GRUPA B
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie  
Półfinały:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach 3 : 1 (2 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi    im. Jana Pawła II w Kołobrzegu - Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 2 : 4 (1 : 4)
Mecz o V miejsce:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie - Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie 0 : 4 (0 : 4)
Mecz o III miejsce:
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu 3 : 1 (1 : 1)
Finał:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie - Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu 4 : 4 (1 : 1 ) po karnych 4 : 3
Klasyfikacja Końcowa:
I  miejsce – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
II miejsce – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Świnoujściu
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach
IV miejsce -  Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu
V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Unicefu w Szczecinie
VI miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Matysa, Wicestarosty Kamieńskiego otrzymały dyplomy oraz puchary, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.
Serdecznie dziękujemy pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim za pomoc przy organizacji turnieju.

Brazilian Jiu-Jitsu

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP