Drukuj

Duże zainteresowanie Testem Coopera

phoca thumb l IMG 2916W sobotę 01 czerwca na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbył się I Test Coopera, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mimo padającego deszczu w teście udział wzięło 36 osób. Uczestnicy biegu podzieleni zostali na 4 grupy biegowe.

 Każdy z biegaczy mógł sprawdzić swoją wydolność, przebiegając w ciągu 12 minut jak największą odległość.

 Najlepszy wynik wśród mężczyzn osiągnął Daniel Wawdzyński 3300m, Bartek Musiał 3200m, Michał Słomski 3200m a wśród pań Joanna Pogoda 2700m.

 Drużynowo najlepiej zaprezentowała się Szkoła Podstawowa nr 1, która łącznie przebiegła ponad 18.000m i zdobyła Puchar ufundowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

 Wszyscy startujący w Teście otrzymali na mecie pakiet żywnościowy / woda, baton /, certyfikat imienny z osiągniętym wynikiem oraz koszulkę lub inny souvenir.

 Szpital im. Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim zapewnił startującym opiekę medyczną . Można było zmierzyć ciśnienie krwi oraz poziom cukru. Dla startujących przeprowadzona była loteria fantowa, gdzie można było wylosować darmowe badanie OB., badanie poziomu magnezu i inne badania.

 Organizatorzy Testu dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zapraszają w pażdzierniku na jesienny Test Coopera.

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP