Drukuj

XIII edycja Baltic Cup

W dniach 04-05.06.2017 r. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim po raz XIII odbył się turniej dziecięcych drużyn piłkarskich Baltic Cup. W rozgrywkach wzięło udział  38 drużyn w 4 kategoriach wiekowych. Rozegrano 170 meczy po 15 minut według przepisów Niemieckiego Związku Piłki Nożnej - DFB. W kategoriach: żak, orlik oraz trampkarz zespoły podzielono na dwie grupy, w której grano systemem każdy z każdym. Najlepsze drużyny  w niedzielę  przystąpiły do walki o zwycięstwo, a pozostałe grały o dalsze pozycje. Wśród młodzików nie było podziału na grupy i wszystkie kluby zagrały w sobotę między sobą mecz, a w niedzielę rewanż. Wyniki pierwszych 5(6) miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria F - Żaki  2008-2009

1. FSV Blau-Weiß Mahlsdorf
2. BSV Rot-Weiß Schönow I
3. BSV Rot-Weiß Schönow II
4. Gryf Kamien Pomorski I
5. FSV Borussia Genthin 


Kategoria E - Orlik  2006-2007


1. BSV Eintracht Mahlsdorf I
2. FSV Borussia Genthin
3. AP Piotra Reissa
4. BSV Eintracht Mahlsdorf II
5. Vineta Wolin

Kategoria D - Młodzik 2005-2004


1. Vineta Wolin 28
2. FSV Havelberg 1911
3. Gryf Kamien Pomorski
4. FV Blau-Weiß Zschachwitz
5. FSV Borussia Genthin
6. BSG Stahl Riesa

Kategoria C - Trampkarz 2002-2003

1. Vineta Wolin 9
2. SG 1848 Reppichau
3. SV Grün-Weiß Coswig
4. SV Jena- Zwätzen
5. FSV Borussia Genthin
6. FK Hansa Wittstock

baltic6

baltic7

 

Szczegółowe wyniki rozegranych meczy w poszczególnych grupach:

GRUPA C (rocznik 2002-2003)

Sobota – 03.04.2017
Friedrichshagener SV —Vineta Wolin 0:1
SG 1848 Reppichau —JFC Berlin 2:0
SV Jena- Zwätzen —  FC Frankfurt/O. 0:0
SV Grün-Weiß Coswig —FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 1:0
FSV Borussia Genthin—Blekitni Trzyglow 0:0
Korona Stuchowo—FK Hansa Wittstock0:0
Friedrichshagener SV—SG 1848 Reppichau 0:0
JFC Berlin—SV Jena- Zwätzen 0:1
Vineta Wolin — FC Frankfurt/O. 1:0
SV Grün-Weiß Coswig—FSV Borussia Genthin 0:1
Blekitni Trzyglow—Korona Stuchowo 0:0
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—FK Hansa Wittstock 0:1
JFC Berlin —Friedrichshagener SV 0:0
Vineta Wolin — SV Jena- Zwätzen 1:1
SG 1848 Reppichau— FC Frankfurt/O.3:0
Blekitni Trzyglow—SV Grün-Weiß Coswig 1:1
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf —Korona Stuchowo 1:0
FSV Borussia Genthin—FK Hansa Wittstock 0:0
SV Jena- Zwätzen—Friedrichshagener SV 2:1
FC Frankfurt/O.—JFC Berlin 0:1
Vineta Wolin—SG 1848 Reppichau1:0
Korona Stuchowo— SV Grün-Weiß Coswig 0:0
FK Hansa Wittstock —Blekitni Trzyglow 1:1
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—FSV Borussia Genthin 0:3
FC Frankfurt/O.—Friedrichshagener SV 0:1
JFC Berlin- Vineta Wolin 0:2
SG 1848 Reppichau—SV Jena- Zwätzen 0:1
FK Hansa Wittstock—Grün-Weiß Coswig 0:0
Blekitni Trzyglow—FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 1:1
Borussia Genthin—Korona Stuchowo 0:1
Niedziela-04.06.2017r.
Vineta Wolin- SV Jena- Zwätzen 1:0
SG 1848 Reppichau—FSV Borussia Genthin 0:0
FK Hansa Wittstock—SV Grün-Weiß Coswig 3:1
Friedrichshagener SV —JFC Berlin 0:1
FC Frankfurt/O.—Korona Stuchowo 0:1
Blekitni Trzyglow — FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 0:0
Vineta Wolin —SG 1848 Reppichau 0:0
FSV Borussia Genthin—FK Hansa Wittstock 0:2
SV Jena- Zwätzen—SV Grün-Weiß Coswig 0:1
Friedrichshagener SV— FC Frankfurt/O 0:0
Korona Stuchowo—Blekitni Trzyglow 0:0
JFC Berlin—FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 0:0
FSV Borussia Genthin—Vineta Wolin 0:0
SV Jena- Zwätzen—FK Hansa Wittstock 2:0
SG 1848 Reppichau—SV Grün-Weiß Coswig 0:0
Korona Stuchowo— Friedrichshagener SV 2:1
JFC Berlin —Blekitni Trzyglow 0:2
FC Frankfurt/O.—FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 1:1
FK Hansa Wittstock—Vineta Wolin 0:0
SV Grün-Weiß Coswig—FSV Borussia Genthin 0:0
SV Jena- Zwätzen— SG 1848 Reppichau 0:1
Blekitni Trzyglow — Friedrichshagener SV 0:1
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—Korona Stuchowo 0:2
JFC Berlin— FC Frankfurt/O. 0:0
SV Grün-Weiß Coswig —Vineta Wolin 0:2
FSV Borussia Genthin—SV Jena- Zwätzen 0:0
SG 1848 Reppichau —FK Hansa Wittstock 2:0
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—Friedrichshagener SV 0:2
Korona Stuchowo—JFC Berlin 1:1
FC Frankfurt/O.—Blekitni Trzyglow 3:0

GRUPA D(rocznik 2004-2005)

Sobota – 03.04.2017
FV Blau-Weiß Zschachwitz—FSV Borussia Genthin 5:0
FSV Havelberg 1911—BSG Stahl Riesa 1:0
Gryf Kamien Pomorski—Vineta Wolin 0:2
FV Blau-Weiß Zschachwitz —FSV Havelberg 1911 1:0
BSG Stahl Riesa—Gryf Kamien Pomorski 2:2
FSV Borussia Genthin—Vineta Wolin 0:2
BSG Stahl Riesa— FV Blau-Weiß Zschachwitz 0:1
FSV Borussia Genthin—Gryf Kamien Pomorski 0:3
FSV Havelberg 1911—Vineta Wolin0:0
Gryf Kamien Pomorski—FV Blau-Weiß Zschachwitz 0:1
Vineta Wolin—BSG Stahl Riesa 3:1
FSV Borussia Genthin—FSV Havelberg 19110:3
Vineta Wolin—FV Blau-Weiß Zschachwitz 2:0
BSG Stahl Riesa—FSV Borussia Genthin 0:1
FSV Havelberg 1911—Gryf Kamien Pomorski 1:0
Niedziela – 04.04.2017
FV Blau-Weiß Zschachwitz—FSV Borussia Genthin 1:1
FSV Havelberg 1911—BSG Stahl Riesa 4:0
Gryf Kamien Pomorski—Vineta Wolin 1:3
FV Blau-Weiß Zschachwitz—FSV Havelberg 1911 0:2
BSG Stahl Riesa—Gryf Kamien Pomorski0:4
FSV Borussia Genthin—Vineta Wolin 0:4
BSG Stahl Riesa—FV Blau-Weiß Zschachwitz0:1
FSV Borussia Genthin—Gryf Kamien Pomorski0:3
FSV Havelberg 1911—Vineta Wolin0:3
Gryf Kamien Pomorski—FV Blau-Weiß Zschachwitz 1:0
Vineta Wolin—BSG Stahl Riesa 2:1
FSV Borussia Genthin—FSV Havelberg 1911 0:1
Vineta Wolin—FV Blau-Weiß Zschachwitz 2:0
BSG Stahl Riesa—FSV Borussia Genthin 1:3
FSV Havelberg 1911—Gryf Kamien Pomorski 0:1


GRUPA E (rocznik 2006-2007)

Sobota – 03.04.2017
Vineta Wolin—Gryf Kamien Pomorski 3:0
SV Plate—SV Union Bestensee 1:2
AP Piotra Reissa—BSV Eintracht Mahlsdorf II 0:0
FSV Borussia Genthin—Brandenburger SC Süd 05 1:0
BSV Eintracht Mahlsdorf I—Vineta Wolin 6:1
Gryf Kamien Pomorski—SV Plate 0:0
MSV Groß Plasten—AP Piotra Reissa 0:1
BSV Eintracht Mahlsdorf II—FSV Borussia Genthin 0:1
BSV Eintracht Mahlsdorf I—SV Union Bestensee 2:0
Vineta Wolin—SV Plate 2:0
MSV Groß Plasten—Brandenburger SC Süd 05 1:4
AP Piotra Reissa—FSV Borussia Genthin 0:1
Gryf Kamien Pomorski —BSV Eintracht Mahlsdorf I 0:7
SV Union Bestensee—Vineta Wolin 0:1
BSV Eintracht Mahlsdorf II—MSV Groß Plasten 4:1
Brandenburger SC Süd 05—AP Piotra Reissa 1:2
SV Plate—BSV Eintracht Mahlsdorf I 1:2
SV Union Bestensee —Gryf Kamien Pomorski 2:0
FSV Borussia Genthin—MSV Groß Plasten 4:0
Brandenburger SC Süd 05—BSV Eintracht Mahlsdorf II 1:1
Niedziela – 04.04.2017
BSV Eintracht Mahlsdorf I —Vineta Wolin 6:0
FSV Borussia Genthin—AP Piotra Reissa 1:0
SV Plate —Gryf Kamien Pomorski1:1
Brandenburger SC Süd 05— MSV Groß Plasten 1:1
BSV Eintracht Mahlsdorf II — BSV Eintracht Mahlsdorf I 0:1
Vineta Wolin — Borussia Genthin 0:3
SV Union Bestensee — SV Plate 1:1
Gryf Kamien Pomorski —Brandenburger SC Süd 05 1:2
BSV Eintracht Mahlsdorf II —AP Piotra Reissa 1:2
BSV Eintracht Mahlsdorf I — FSV Borussia Genthin 2:1
SV Union Bestensee — MSV Groß Plasten 1:1
SV Plate — Brandenburger SC Süd 05 0:0
Vineta Wolin — Eintracht Mahlsdorf II 0:0
AP Piotra Reissa—BSV Eintracht Mahlsdorf I 1:3
Gryf Kamien Pomorski—SV Union Bestensee 4:0
MSV Groß Plasten—SV Plate 2:0
FSV Borussia Genthin— BSV Eintracht Mahlsdorf II 1:1
AP Piotra Reissa—Vineta Wolin 3:1
Brandenburger SC Süd 05—SV Union Bestensee 7:0
MSV Groß Plasten— Gryf Kamien Pomorski 0:8

GRUPA F (rocznik 2008-2009)

Sobota – 03.04.2017
BSV Rot-Weiß Schönow I—Gryf Kamien Pomorski II 4:0
AP Piotra Reissa I —FSV Bentwisch 0:6
Pogon Szczecin FS —AP Piotra Reissa II 0:4
BSV Rot-Weiß Schönow II—FSV Borussia Genthin 2:1
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—BSV Rot-Weiß Schönow I1:0
Gryf Kamien Pomorski II—AP Piotra Reissa I 2:0
Gryf Kamien Pomorski I—Pogon Szczecin FS 10:0
AP Piotra Reissa II —BSV Rot-Weiß Schönow II 0:6
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—FSV Bentwisch 6:0
BSV Rot-Weiß Schönow I - AP Piotra Reissa I 5:0
Gryf Kamien Pomorski I —FSV Borussia Genthin 2:1
Pogon Szczecin FS —BSV Rot-Weiß Schönow II 0:8
Gryf Kamien Pomorski II — FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 0:5
FSV Bentwisch — BSV Rot-Weiß Schönow I 1:2
AP Piotra Reissa II— Gryf Kamien Pomorski I 2:1
FSV Borussia Genthin—Pogon Szczecin FS 5:0
AP Piotra Reissa I— FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 0:8
FSV Bentwisch —Gryf Kamien Pomorski II 3:0
BSV Rot-Weiß Schönow II—Gryf Kamien Pomorski I1:1
FSV Borussia Genthin —AP Piotra Reissa II 4:0
Niedziela – 04.04.2017
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf—BSV Rot-Weiß Schönow I 3:0
BSV Rot-Weiß Schönow II—Gryf Kamien Pomorski I 1:1
Gryf Kamien Pomorski II —AP Piotra Reissa I 0:6
AP Piotra Reissa II —Pogon Szczecin FS 1:0
FSV Borussia Genthin—FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 1:6
BSV Rot-Weiß Schönow I—BSV Rot-Weiß Schönow II 1:0
FSV Bentwisch—Gryf Kamien Pomorski II 2:6
AP Piotra Reissa I—AP Piotra Reissa II 2:1
FSV Borussia Genthin—Gryf Kamien Pomorski I 1:1
FSV Blau-Weiß Mahlsdorf —BSV Rot-Weiß Schönow II 4:0
FSV Bentwisch—Pogon Szczecin FS 1:0
Gryf Kamien Pomorski II—AP Piotra Reissa II 2:1
BSV Rot-Weiß Schönow I — FSV Borussia Genthin 0:0
Gryf Kamien Pomorski I — FSV Blau-Weiß Mahlsdorf 0:4
AP Piotra Reissa I—FSV Bentwisch 1:1
Pogon Szczecin FS —Gryf Kamien Pomorski II 0:1
BSV Rot-Weiß Schönow II —FSV Borussia Genthin 1:0
Gryf Kamien Pomorski I — BSV Rot-Weiß Schönow I 1:2
AP Piotra Reissa II —FSV Bentwisch 0:3
Pogon Szczecin FS —AP Piotra Reissa I 0:1

baltic3

baltic5

baltic1

baltic2

 

 

baltic4

 

 

 

 

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP