Drukuj

Rozpoczynamy współpracę z Energy Gold Team! Od sierpnia Brazylijskie Jiu-Jitsu w naszej hali!

energy team

Dobra wiadomość dla sympatyków sportów walki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim nawiązał współpracę z Centrum Sportów Walki Energy Gold Team. Już od sierpnia zapraszamy na zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim!  Dotychczas treningi odbywały się w salce gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2.

- Bardzo się cieszę, że udało się nawiązać pozytywną współpracę z Energy Gold Team – mówi Daniel Klamborowski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. - To kolejny krok w kierunku rozwoju sportów walki w naszym mieście. Przypomnę, że teraz oprócz BJJ w hali sportowej można jeszcze trenować tzw. sporty walki uderzane, które prowadzi pracownik MOSiR-u Piotr Cichocki, a także treningi karate prowadzone przez Wacława Antkowiaka. Dodatkowo jesienią wspólnie z Energy Gold Team zaprosimy na zajęcia dedykowane z samoobrony dla kobiet. Mamy również nadzieję na szybkie utworzenie trzeciej grupy wiekowej treningowej dla najmłodszych, a także na pierwszy w historii Kamienia Pomorskiego duży turniej BJJ z udziałem naszych zawodników.

BJJ czyli Brazylijskie Jiu-Jitsu to sztuka walki wywodząca się z tradycyjnego jiu-jitsu, zapasów i judo, którą wyróżnia nacisk na walkę w parterze. Jest polecana dzieciom, młodzieży i dorosłym chcącym poznać skuteczność tego sportu, a także poprawić własną kondycję i tężyznę fizyczną. Trenowanie sportów walki jest świetną alternatywą dla wszechobecnych gier komputerowych. Daje dzieciom wiele frajdy i przy okazji uczy. Zaszczepia w nich poczucie własnej wartości i wytrwałość w dążeniu do celu. Wpływa korzystnie na kontakty interpersonalne i pozwala w zdrowy sposób odreagować stres i napięcie.

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywać się będą dwa razy w tygodniu pod okiem Wojciecha Korzemiackiego, który na co dzień jest trenerem, instruktorem, zawodnikiem czynnie uprawiającym sporty walki, posiadaczem purpurowego pasa w BJJ, brązowego pasa w Karate Shotokan, medalistą Mistrzostw Polski i Europy oraz innych zawodów. Szczegółowy plan treningów podamy do wiadomości publicznej w ciągu najbliższych dni.

Centrum Sportów Walki Energy Gold Team powstało w 2011 roku w Policach. Klub specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie brazylijskiego jiu-jitsu, judo, MMA oraz zapasów, a wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych instruktorów. Zawodnicy biorą także czynny udział w wielu zawodach rangi krajowej (Puchary i Mistrzostwa Polski) oraz turniejach lokalnych, w których zawodnicy osiągają medalowe pozycje.

Centrum Sportów Walki Energy Gold Team posiada również swoją stronę w Internecie pod adresem www.energygoldteam.pl oraz działa prężnie na Facebooku.

Więcej informacji na temat zajęć prowadzonych w Kamieniu Pomorskim można uzyskać dzwoniąc na numerem 602 588 946 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP