Drukuj

Znamy wakacyjny plan zajęć z Brazylijskiego Jiu-Jitsu!

energy kamien 
Centrum Sportów Walki Energy Gold Team oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zapraszają do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na wakacyjne zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu pod okiem Wojciecha Korzemiackiego. Rozpoczęcie zajęć w środę, 2 sierpnia 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim - salka gimnastyczna na I piętrze. Wakacyjne treningi z BJJ odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę (dzieci 5-12 lat od godz. 17.00, młodzież i dorośli od godz. 18.00).

BJJ czyli Brazylijskie Jiu-Jitsu to sztuka walki wywodząca się z tradycyjnego jiu-jitsu, zapasów i judo, którą wyróżnia nacisk na walkę w parterze. Jest polecana dzieciom, młodzieży i dorosłym chcącym poznać skuteczność tego sportu, a także poprawić własną kondycję i tężyznę fizyczną. Trenowanie sportów walki jest świetną alternatywą dla wszechobecnych gier komputerowych. Daje dzieciom wiele frajdy i przy okazji uczy. Zaszczepia w nich poczucie własnej wartości i wytrwałość w dążeniu do celu. Wpływa korzystnie na kontakty interpersonalne i pozwala w zdrowy sposób odreagować stres i napięcie.

energy kamien3

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się pod okiem Wojciecha Korzemiackiego, który na co dzień jest trenerem, instruktorem, zawodnikiem czynnie uprawiającym sporty walki, posiadaczem purpurowego pasa w BJJ, brązowego pasa w Karate Shotokan, medalistą Mistrzostw Polski i Europy oraz innych zawodów.

energy kamien4

Więcej informacji na temat Centrum Sportów Walki Energy Gold Team na stronie www.energygoldteam.pl
Zapisy i szczegóły można uzyskać dzwoniąc pod numerem telefonu 602 588 946 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP