Drukuj

Ruszył projekt "Piłkarskie Przedszkole Pogoni Szczecin"

przedszk

10 października br. w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się pierwszy trening piłki nożnej dla najmłodszych w ramach nowego projektu „Piłkarskie Przedszkole Pogoń Szczecin Football Schools”, skierowanego do dzieci w wieku od 4 do 6 lat, zarówno chłopców jak i dziewczynek, które do tej pory z różnych przyczyn nie miały szansy na rozpoczęcie swojej piłkarskiej przygody. W pierwszym treningu udział wzięło siedmiu najmłodszych piłkarzy, podczas gdy sama sekcja liczy już 9 zawodników. Docelowo grupa liczyć będzie 15 osób, pozostało zatem jeszcze 6 wolnych miejsc dla odważnych przedszkolaków!

plakpog

Piłkarskie przedszkole to treningi dla najmłodszych odbywające się w formie gier i zabaw dwa razy w tygodniu w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim. To także udział w turniejach okolicznościowych, wspólne wyjazdy na mecze pierwszego zespołu w Szczecinie, dziecięce eskorty oraz wiele innych korzyści i niespodzianek. Trenerem i opiekunem najmłodszej grupy jest doświadczony instruktor piłki nożnej Remigiusz Pęcak. 

Piłkarskie Przedszkole to kolejny projekt będący efektem dotychczasowej współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools. Umowa partnerska została podpisana 1 kwietnia 2017 roku. Warto przypomnieć, że wiosną br. uruchomiona została sekcja piłkarska dla dzieci w wieku 7-9 lat.

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka na zajęcia proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorem zajęć – tel. 888 648 037. Więcej informacji na temat  działalności Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools na stronie internetowej pod adresem www.psfs.pl

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP