Drukuj

Zapisy do XIX edycji KALF-u rozpoczęte! Przybywajcie!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XIX edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Długo wyczekiwane rozgrywki rozpoczną się w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Formularz zgłoszeniowy dla kapitanów drużyn dostępny jest na stronie www.kalf.com.pl oraz w recepcji hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada br. do godz. 15.00. Do każdego zespołu można zgłosić maksymalnie 16 zawodników, którzy ukończyli 16 lat.

zapiss

Kamieńska Amatorska Liga Futsalu to jedna z najstarszych amatorskich lig futsalowych w województwie zachodniopomorskim, działająca nieprzerwanie od 2004 roku. W najlepszych latach w rozgrywkach brało udział 300 zawodników, a 24 drużyny rywalizowały w trzech ligach. I chociaż lata świetności KALF ma dawno za sobą, to mimo to kamieńska liga od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Regularnie w naszych rozgrywkach udział bierze 150 zawodników.

zapisss

Kamieńskie rozgrywki ligowe odbywać się będą w każdą niedzielę, począwszy od 19 listopada br. Po ich zakończeniu 8 najlepszych zespołów przejdzie do fazy play-off, której zadaniem będzie wyłonienie przyszłych finalistów. Ci z kolei po raz ostatni spotkają się w wielkim finale gdzie stawką będzie tytuł mistrzowski. Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego i oficjalne zakończenie XIX edycji rozgrywek w sobotę wieczorem, 3 marca 2018 roku.
Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Wpisowe do rozgrywek pozostaje bez zmian i wynosi 650 zł od drużyny. Telefon kontaktowy dla kapitanów drużyn – 531 788 031
XVIII edycję Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu wygrał po raz pierwszy zespół Repro Service Pol., zatrzymując po wielu latach, dominującą i niepokonaną w kamieńskich finałach Medicinę.

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP