Drukuj

Zapisy do VII Zachodniopomorskiego Turnieju Mistrzów Futsalu Kamień Pomorski 2018!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, organizator Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF), zaprasza do udziału w VII Zachodniopomorskim Turnieju Mistrzów Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 27 stycznia 2018 roku od godz. 09.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Już po raz trzeci Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu odbędzie się w naszym mieście. Wszystko za sprawą zespołu Repro Service Pol., który trzykrotnie z rzędu w Turnieju Mistrzów Futsalu zajął pierwsze miejsce. Zgodnie z tradycją tej imprezy, zapoczątkowanej przez organizatorów ligi halowej w Nowogardzie w 2012 roku, zwycięzcy przysługuje prawo do organizacji tego turnieju w swoim mieście.

futsalmini

Do udziału w VII Zachodniopomorskim Turnieju Mistrzów Futsalu zapraszamy zespoły, które w 2017 roku wygrały rozgrywki amatorskiej ligi futsalowej w swoim mieście. Kamień Pomorski reprezentować będzie zespół Repro Service Pol., aktualny Mistrz KALF-u i jednocześnie obrońcy tytułu mistrzowskiego z 2017 roku. W turnieju udział weźmie osiem zespołów, które w wyniku losowania zostaną podzielone na dwie grupy, w których zagrają na zasadzie każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z grupy przejdą do rundy półfinałowej, która wyłoni finalistów. Czas gry 1 x 12 minut. Mecz finałowy – 2 x 10 minut. Początek turnieju o godz. 09.00, zakończenie około godz. 15.00. Wpisowe do turnieju wynosi 250,00 zł.

Każdy zespół biorący udział w Turnieju Mistrzów otrzyma od nas duży, pamiątkowy puchar z grawerem oraz oryginalną piłkę futsalową. Trzy najlepsze drużyny otrzymają dodatkowo upominki ufundowane przez naszych sponsorów. Organizator zapewni drużynom szatnię, obiad, zimne i gorące napoje oraz turniej piłkarski na najwyższym poziomie. 
Niepowtarzalna okazja do konfrontacji z najlepszymi drużynami z całego województwa. Gościliśmy już w naszym mieście najlepsze ekipy ze Szczecina, Kołobrzegu, Stargardu, Goleniowa, Trzebiatowa, Gryfic, Choszczna i Nowogardu. Jak będzie w tym roku? Kto przez najbliższy rok będzie nosił tytuł VII Zachodniopomorskiego Mistrza Futsalu? O tym przekonamy się już w sobotę, 27 stycznia br. Zapraszamy na jedyny taki turniej w naszym województwie do królestwa piłki nożnej i futsalu.

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP