Drukuj

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający

plakat 4

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci chętnych do udziału w zajęciach o profilu piłka nożna.
Zapraszamy dzieci i młodzieży urodzonych od 2004 do 2014 roku na zajęcia, które odbywają się na boisku treningowym im. Adama Eryka Forella Stadionu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim oraz na boisku Orlik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 7. Przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych treningi odbywają się na hali MOSiR.


Trenerzy Akademii prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy z piłkami. Poprzez atrakcyjne formy ruchu kształtujemy w ten sposób cechy psychiczne, fizyczne oraz intelektualne. Rozwijanie kreatywności i zamiłowania do sportu, trening piłkarski oparty na najnowszych światowych trendach szkoleniowych - to nie jedyne nasze atuty. Przede wszystkim rozwijamy pasję Twojego dziecka.
W Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski także bardzo poważnie podchodzi się do rozwoju młodych zawodników, którzy wybrali także grę między słupkami. Dlatego też Akademia prowadzi specjalistyczne zajęcia bramkarskie. W Kamieniu Pomorskim jeśli mówisz słowo bramkarz to od razu myślisz o Ireneuszu Benedyczaku. Od początku marca prowadzi w kamieńskiej akademii z zajęcia z zawodnikami, którzy wybrali bycie ostatnią ostoją swojego zespołu.
Nie czekaj dłużej i zgłoś swoją Pociechę – udział w pierwszych zajęciach jest bezpłatny. Nie prowadzimy selekcji, nie bierzemy opłat za tzw. wpisowe. Jeśli Twoje dziecko będzie chciało zagościć 
u nas dłużej to rodzic, jako jego przedstawiciel musi złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Wielkość składki członkowskiej jest dostosowana do realiów kamieńskich i jest o wiele niższa niż opłaty w komercyjnych akademiach piłkarskich. Jeśli na zajęcia do naszej Akademii uczęszcza rodzeństwo oferujemy zniżki.
Nasze oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski. Wśród trenujących u nas ponad 150 dzieci są osoby m. in. Dziwnowa, Świerzna, Golczewa czy też Wolina.
Masz więcej pytań? Zajrzyj na naszą stronę internetową: http://apgryfkamien.futbolowo.pl/

oraz nasz profil na portalu społecznościowym Facebook: https://fb.com/APGryfKamien/

W razie potrzeby skontaktuj się bezpośrednio z trenerami:

Rocznik 2004/2005 - Stanisław Kuryłło - tel. 604171296
Rocznik 2006/2007 oraz 2010 - Dawid Sandzewicz - tel. 506081243
Rocznik 2008/2009 oraz 2013/2014 - Remigiusz Pęcak - tel. 882643634
Rocznik 2011/2012 - Paweł Pawlaczyk - tel. 663381655
Trener bramkarzy: Ireneusz Benedyczak - tel. 667304651

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg

BIP