szkolka2

 przedszk

Szkółka Piłkarska Pogoń Szczecin Football Schools

 naborpogon

1 kwietnia 2017 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim rozpoczął wpółpracę
z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools!

Pogoń Szczecin Football Schools zapewnia szkolenie piłkarskie dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia na terenie całego województwa zachodniopomorskiego w otwartych grupach treningowych:

- 4-6 lat - figielki
- 7-9 lat - żaki
- 10-12 - młodziki

pogon2za

11 kwietnia br. w Kamieniu Pomorskim został przeprowadzony pierwszy otwarty trening próbny w ramach prowadzonych naborów we wszystkich trzech wyżej wymienionych grupach wiekowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się sekcja żaków (7-9 lat), która kilka dni później rozpoczęła pierwsze oficjalne treningi z Dumą Pomorza. Zajęcia prowadzone są do dnia dzisiejszego przez trenera Remigiusza Pęcaka - pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

remekpogono

Treningi opierają się na starannie wypracowanych konspektach rekomendowanych przez Pogoń Szczecin S.A. i odbywają się w godzinach popołudniowych, dwa razy w tygodniu - na orliku obok hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. W grupie żaków są jeszcze wolne miejsca, w każdej chwili można dołączyć do tej grupy.

pogon1

Wraz z początkiem września rozpoczną się nabory do sekcji przedszkolaków, które rozpoczną treningi w barwach Dumy Pomorza! Będziemy poszukiwać 4, 5 i 6-latów zainteresowanych rozpoczęciem wielkiej, piłkarskiej przygody z Pogonią Szczecin! 

pogon4

Głównym celem Pogoń Szczecin Football Schools jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Fundacja prowadzona jest pod nadzorem Pogoni Szczecin S.A. co gwarantuje jakość oraz doświadczenie, zaś samo trenowanie z Pogonią Szczecin daje szansę zarówno chłopcom jak i dziewczynom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swojej pasji oraz spełnienie marzeń. Najzdolniejsi zawodnicy mają szansę kontynuować swoje treningi w Akademii Pogoni Szczecin.

pogon3

Przynależność do społeczności Pogoń Szczecin Football Schools daje możliwość spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu Pogoni Szczecin oraz aktualnymi Mistrzami Polski Oldboy – Portowcami Stars, udział w eskortach zawodników podczas meczy ekstraklasy oraz wspólne kibicowanie Dumie Pomorza na trybunie rodzinnej.

gryfpogon

Ponadto każdy uczestnik, który dołączy do społeczności Pogoń Szczecin Football Schools otrzymuje pakiet startowy w postaci:

•           stroju piłkarskiego w charakterystycznych barwach Pogoni Szczecin (koszulka, spodenki, getry)

•           karty kibica umożliwiającej wstęp na wszystkie mecze Pogoni Szczecin!

pogkoszl

Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka do sekcji żaków proszeni są o kontakt telefoniczny:

Infolinia Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools
– tel. 607 709 299
(kontakt z infolinią możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 16.30).

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ Z POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS?

dlaczegopog

certt

cert

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg