Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamienu Pomorskim dysponuje dobrze wyposażoną siłownią do uprawiania ćwiczeń siłowych jak i aerobowych.

Siłownia dysponuje około 30 stanowiskami do wykonywania różnorodnych ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe.

Wśród dostępnego sprzętu każdy znajdzie coś dla siebie - posiadamy urządzenia przystosowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Tablica informacyjna wraz z regulaminem siłowni oraz opisy sposobu wykonywania ćwiczeń które znajdują się przy poszczególnych stanowiskach pozwalają szczególnie początkującym użytkownikom siłowni  na uzyskanie niezbędnej wiedzy co do poprawności wykonywania ćwiczeń.

Ćwiczący mają do dyspozycji szatnie z szafkami wraz z pełnym węzłem sanitarnym a po wyczerpującym treningu możliwość z korzystania z sauny.

Coraz większa moda dbania o własną sylwetkę nie dotyczy już tylko młodych i dbających o wygląd ludzi przed trzydziestką. Zdrowi i sprawni dzięki ćwiczeniom chcą być także współcześni czterdziestolatkowie, seniorzy czy kobiety w ciąży.

W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Kamieniu Pomorskim serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy oraz gości do korzystania z naszych obiektów sportowych w celu aktywnego spędzenia wolnego czasu .

Siłownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00, w soboty od 10.00 do 16.00.

Od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 14:00 na salce fitness odbywa się sprzątanie i salka jest nieczynna.

W każdą środę od godz. 17:00 do 18:00 siłownia jest zarezerwowana.

IMG 9621 SmallIMG 9623 SmallIMG 9624 SmallIMG 9616 Medium

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg