Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim serdecznie zaprasza wszystkich chcących zadbać o swoją formę na siłownię i do strefy fitness.
Siłownia przeszła mały "lifting" wymieniono podłogę na gumową, odnowiono obicia ławeczek i siedzisk, oraz doszło jedno nowe urządzenie do ćwiczeń typu 2-w-1 na plecy i klatkę firmy Marbo Sport. Ćwiczący będą mieli do swojej dyspozycji:


Bieżnię - z silnikiem o mocy 4 KM (moc max. 10 KM) rozpędzającym bieżnię do prędkości 22 km/h, o maksymalnym kącie nachylenia 15% ,o wymiarach pasu biegowego 153 x 56 cm, program HRC umożliwiający trening sterowany tętnem.

Rowery treningowe powietrzne Air Bike - z powietrznym system hamowania, funkcja ustawienia treningu interwałowego, kompatybilny z systemem pomiaru tętna.


Rowery treningowe - z regulacją oporu, 40 poziomów z czujnikami pomiaru pulsu oraz zintegrowanym odbiornikiem tętna dla pasa telemetrycznego, prędkość 15- 120 RPM

Orbitreki - gwarantują intensywny trening cardio bez ryzyka kontuzji, intensywność treningu można dokładnie ustawić w zakresie 25-200 Watt, długość kroku: 55 cm, zintegrowany wentylator, możliwość pomiaru tętna sercem trenażera jest wysokiej jakości komputer treningowy z dużym wyświetlaczem LED.

Ciekawostką jest to, że urządzenia pracują bez źródła prądu i baterii - sprzęty są zasilane dzięki energii wytwarzanej podczas treningu. Zintegrowany generator zaopatruje urządzenia w potrzebną im energię. Dzięki temu można trenować niezależnie od źródła energii chroniąc zasoby ziemi.
Poza tym na wyposażeniu sali znajdują się niezbędne przyrządy do ćwiczeń; zestaw hantli, maty gimnastyczne, taśmy do ćwiczeń MultiTrainer przeznaczone do wzmacniania mięśni, z wykorzystaniem własnej masy ciała, odważniki Kettlebell, gryf z kompletem obciążeń.

Od tego roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji udostępniono dwie całkowicie odnowione szatnie z sanitariatami przeznaczone dla osób korzystających z siłowni lub strefy fitness osobno dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy!

 

MOSiR czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00, soboty 10:00 - 17:00
 

Strefa fitness mogła powstać dzięki dofinansowaniu z UE, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach przedsięwzięcia: Społeczny Program Aktywizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz imprez

Oferta

KALF

13 kwietnia 2022
MOSiR w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci wieku od 4 do
14 stycznia 2022
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wraz z

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W KAMIENIU POMORSKIM

DBAJ O FORMĘ Z MOSIR W KAMIENIU POMORSKIM

03 grudnia 2021

OSTATNIE AKTUALNOŚCI