Informujemy Państwa, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, przywrócona została możliwość częściowego korzystania z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym. między innymi: stadionów sportowych, boisk wielofunkcyjnych w tym Orlików, kortów tenisowych.

 

Na obiektach tych może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener, z wyłączeniem obsługi obiektu, przy czym w przypadku kortów tenisowych 4 osoby i 1 trener.

 

Podczas korzystania z infrastruktury sportowej podmiot udostępniający obiekt (MOSiR), będzie przeprowadzał następujące czynności:

 

a) weryfikuje liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu,

b) wyłącza osobom korzystającym z obiektu możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą),

c) zapewnia osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,

d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,

e) zapewnia 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy grupami korzystających.

 

Osoby korzystające z obiektu lub sprzętu obowiązują zasady bezpieczeństw, tj. są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, mają obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy).

 

W celu skorzystania z infrastruktury sportowej należy skontaktować się z pracownikami MOSiR pod nr tel 91 382 42 27 lub pisząc na adres mail: biuro@mosir-kamien.pl

Wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz imprez

Oferta

KALF

13 kwietnia 2022
MOSiR w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci wieku od 4 do
14 stycznia 2022
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wraz z

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W KAMIENIU POMORSKIM

Przywrócenie możliwości częściowego korzystania z obiektów sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim

04 maja 2020

OSTATNIE AKTUALNOŚCI