W dniach 18/19 lipca 2020r. na  kamieńskich kortach odbył się Singlowy Turniej Tenisa Ziemnego organizowany przez Powiatowy Klub Tenisa Ziemnego „Głaz Królewski”. Do udziału zgłosiło się 14 uczestników z Międzyzdrojów, Gryfic, Kamienia Pomorskiego, Krakowa, Dziwnowa, Dziwnówka, Kostrzyna nad Odrą, Kukułowa i Troszyna. Zawodnicy grali systemem pucharowym a losowanie nie dla wszystkich okazało się szczęśliwe. Sobotnie mecze rozgrywane przy pięknej słonecznej pogodzie i wiernych kibicach wyłoniły półfinalistów, którymi okazali się Leszek Kunicki, Marek Sidoruk, Stefan Zaniewski i Tomasz Śpiewak.

 

Niedzielne półfinały i finały przyniosły następujące rezultaty:

 

I miejsce: Tomasz Śpiewak

II miejsce: Marek Sidoruk

III miejsce: Leszek Kunicki

IV miejsce: Stefan Zaniewski.

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki a zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe. Powiatowy Klub Tenisa Ziemnego „Głaz Królewski” serdecznie dziękuje Panu Grzegorzowi Szczudło Dyrektorowi MOSiR w Kamieniu Pomorskim za ufundowanie pucharów dla najlepszej czwórki turnieju.

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na korty. Więcej informacji na naszej stronie na facebooku:  https://www.facebook.com/teniskamien/?modal=admin_todo_tour

 

                                                                                               Janusz Regner

 

Wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz imprez

Oferta

KALF

13 kwietnia 2022
MOSiR w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci wieku od 4 do
14 stycznia 2022
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wraz z

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W KAMIENIU POMORSKIM

Weekend z tenisem ziemnym na kamieńskich kortach

24 lipca 2020

OSTATNIE AKTUALNOŚCI