Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich spragnionych ruchu na świeżym powietrzu na zajęcia z instruktorem z Nordic Walking w elementami GYMSTICK.

 

To nowatorski trening, połączenie Nordic Walking z ćwiczeniami na przyrządzie o nazwie Gymstick (kij z dwoma gumami.

GYMSTICK to doskonały sposób na intensywny trening dający moc energii i endorfin.

 

Taka forma treningu skierowana jest do osób, które oczekują większej intensywności i wyzwań w postaci mocniejszych ćwiczeń oraz chcą urozmaicić marsz Nordic Walking. To intensywne ćwiczenia budujące kondycję, poprawiające siłę i wytrzymałość. Ćwiczenia z Gymstick to wyjątkowe treningi dzięki gumom przypiętym do kijów. Regularne ćwiczenia pozwalają na budowanie siły mięśni, poprawiają postawę i równowagę, kształtują sylwetkę. Gymstick to prosty przyrząd dający nieograniczoną liczbę możliwości i różnorodności ćwiczeń.

 

Jedna sesja treningowa trwa 90 minut i składa się nią:

rozgrzewka - 10 minut

marsz Nordic Walking - 50 minut

ćwiczenia z Gymstick - 20 minut

rozciąganie - 10 minut

 

Zajęcia prowadzone będą dla dwóch grup w każdą sobotę (1 grupa) i niedzielę (2 grupa), o godz. 17.00,Zaczynamy 9.05.2020 - Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim.

 

Ideą tych treningów jest wyciągnięcie ludzi z domów po okresie kwarantanny i pokazanie im jak zbawienny dla ich zdrowia może być prawidło zrealizowany trening Nordic Walking. Grupa docelowa: 16+, w tym osoby, które nigdy nie uprawiały Nordic Walkingu jak i te, które już chodzą (będą mogły poznać prawidłową technikę).

 

Na początek zajęcia odbywać się będą na terenie Stadionu Miejskiego, a z czasem dzięki luzowaniu obostrzeń w związku z występowaniem epidemii Covid -19, będą realizowane poza stadionem na sprawdzonych ścieżkach dla tego rodzaju aktywności.

 

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

 

Sprzęt zapewnia Organizator

 

Zapisy prowadzi MOSiR. nr tel. 91 382 42 27, lub bezpośrednio u Instruktora - nr tel. 517 467 780

 

Ilość osób ograniczona.

 

Ważne: w związku z sytuacją epidemii VoVid-19 obowiązuje limit liczby osób - 6 osób + trener, obowiązek dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt - środki dezynfekcji zapewnia organizator - zasłanianie twarzy (w momencie dotarcia na obiekt sportowy, natomiast przebywając na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy).

Wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz imprez

Oferta

KALF

03 grudnia 2021
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim serdecznie zaprasza
09 sierpnia 2021
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego
20 lipca 2021
Zapraszamy wszystkich chętnych na wakacyjną porcję BEZPŁATNYCH zajęć fitness na

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W KAMIENIU POMORSKIM

Zajęcia z Nordic Walking w elementami GYMSTICK dla mieszkańców Kamienia Pomorskiego

08 maja 2020

OSTATNIE AKTUALNOŚCI