Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich spragnionych ruchu na świeżym powietrzu na zajęcia z instruktorem z Nordic Walking w elementami GYMSTICK.

 

To nowatorski trening, połączenie Nordic Walking z ćwiczeniami na przyrządzie o nazwie Gymstick (kij z dwoma gumami.

GYMSTICK to doskonały sposób na intensywny trening dający moc energii i endorfin.

 

Taka forma treningu skierowana jest do osób, które oczekują większej intensywności i wyzwań w postaci mocniejszych ćwiczeń oraz chcą urozmaicić marsz Nordic Walking. To intensywne ćwiczenia budujące kondycję, poprawiające siłę i wytrzymałość. Ćwiczenia z Gymstick to wyjątkowe treningi dzięki gumom przypiętym do kijów. Regularne ćwiczenia pozwalają na budowanie siły mięśni, poprawiają postawę i równowagę, kształtują sylwetkę. Gymstick to prosty przyrząd dający nieograniczoną liczbę możliwości i różnorodności ćwiczeń.

 

Jedna sesja treningowa trwa 90 minut i składa się nią:

rozgrzewka - 10 minut

marsz Nordic Walking - 50 minut

ćwiczenia z Gymstick - 20 minut

rozciąganie - 10 minut

 

Zajęcia prowadzone będą dla dwóch grup w każdą sobotę (1 grupa) i niedzielę (2 grupa), o godz. 17.00,Zaczynamy 9.05.2020 - Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim.

 

Ideą tych treningów jest wyciągnięcie ludzi z domów po okresie kwarantanny i pokazanie im jak zbawienny dla ich zdrowia może być prawidło zrealizowany trening Nordic Walking. Grupa docelowa: 16+, w tym osoby, które nigdy nie uprawiały Nordic Walkingu jak i te, które już chodzą (będą mogły poznać prawidłową technikę).

 

Na początek zajęcia odbywać się będą na terenie Stadionu Miejskiego, a z czasem dzięki luzowaniu obostrzeń w związku z występowaniem epidemii Covid -19, będą realizowane poza stadionem na sprawdzonych ścieżkach dla tego rodzaju aktywności.

 

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

 

Sprzęt zapewnia Organizator

 

Zapisy prowadzi MOSiR. nr tel. 91 382 42 27, lub bezpośrednio u Instruktora - nr tel. 517 467 780

 

Ilość osób ograniczona.

 

Ważne: w związku z sytuacją epidemii VoVid-19 obowiązuje limit liczby osób - 6 osób + trener, obowiązek dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt - środki dezynfekcji zapewnia organizator - zasłanianie twarzy (w momencie dotarcia na obiekt sportowy, natomiast przebywając na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy).

Wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz imprez

Oferta

KALF

13 kwietnia 2022
MOSiR w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci wieku od 4 do
14 stycznia 2022
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wraz z

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W KAMIENIU POMORSKIM

Zajęcia z Nordic Walking w elementami GYMSTICK dla mieszkańców Kamienia Pomorskiego

08 maja 2020

OSTATNIE AKTUALNOŚCI